27 czerwca 2015

I URODZINY


Cześć, witajcie.
27 czerwca 2014 roku powstał graficzny blog o nazwie, adresie "Scargraf". Miał on na celu pomocy innym bloggerom, autorka chciała również dzielić się swoimi pracami z innymi. Grafika komputerowa stała się jej pasją mniej więcej 6 lat temu i wciąż nią jest. Scar, autorka bloga, zawieszała stronę, wracała, z powrotem zawieszała i tak w kółko ale najważniejsze, że wciąż coś tworzyła. Było tego niewiele, ale zawsze starała się dodać coś na "Scargraf".
W ciągu tego roku opublikowała:

✖ 22 koloryzacje
✖ 23 szablony
✖49 ikon
✖ 13 paczek tekstur
✖ 77 nagłówków + 6 pochodzących ze współpracy
✖2 instrukcje
✖ 83 sygnatury

Łączna liczba opublikowanych postów: 39
Łączna liczba wyświetleń: 13 376
Łączna liczba obserwatorów: 44
(mam nadzieję, że nic nie pomyliłam)


Koniec oficjalnej części.
Bardzo wam dziękuję za ten rok. Dla mnie, pod względem graficznym był on naprawdę fantastyczny. Nauczyłam się robić wiele nowych rzeczy, poznałam paru wspaniałych ludzi i przede wszystkim mogłam dzielić się z wami tym, co kocham. Mimo odchodzenia i powracania po jakimś czasie wciąż ze mną byliście i gdyby nie wy, na pewno już dawno zrezygnowałabym z blogowania. Dziękuję. Bo wszyscy razem doprowadziliśmy do tego, że moje graficzne "potomstwo" (co? xd) przeżyło już okrągły rok!!

Chciałam z tej okazji zrobić imprezę, dodać parę nowości, przygotować niespodzianki... Stało się, jednak, co się stało. Zepsute dwa komputery uniemożliwiły mi współpracę z blogiem. Mimo tego, nie zamierzam się poddawać. Nowy komputer wciąż jeat szukany a pieniążki odkładane więc może niedługo będę mogła tu wrócić.

Tego posta piszę ja telefonie i nie wiem w jaki sposób będzie wyświetlany na komputerach więc z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy. Powyższa sygnaturka była przygotowana już dawno jako plik psd do paczki z okazji urodzin, ale... cóż.

Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałam.

Chciałabym jeszcze raz wam podziękować i z tego miejsca, na razie, pożegnać się z wami...

Adios! ❤

8 komentarzy:

 1. Pomimo tych urlopów, które sobie często robiłaś, gratuluję roku na Scargraf. Przecież w każdej chwili mogłaś zrezygnować, a jednak wciąż jesteś wśród nas. Choć czasem tutaj a czasem tylko na gg... ^^ No ale ważne, że grafika nadal Cię pociąga na swój sposób.
  Pozostaje nam grzecznie czekać na Twój powrót! Będzie dobrze. :)
  [I w końcu stworzymy coś razem.]
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję roku, pierwszy jest zawsze wyjątkowy i najbardziej zapamiętany ;)
  Życzę kolejny jubileuszy i radości oraz miłości z tej blogowej pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malutki podarunek Specjalnie dla Ciebie
   http://oi58.tinypic.com/nb1zyh.jpg
   Skrycie liczę na Twą obecność w tym wyjątkowym dla mnie dniu.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Painkiller.
   Pobieram szablon "Someday" (http://funkyimg.com/i/VWnc.png) z notki 31. na bloga http://nocna-pora-sprzyja-szeptom.blogspot.com/

   Usuń
 4. To już ten dzień, dzień w którym za niespełna 2 godziny ukaże się Tropical Secrets JET, Dziękuję za wspólnie spędzony czas w blogosferze, znajomość oraz ciepłe słowa, przesyłam Zaproszenie z hasłem do SECRET PACK: http://funkyimg.com/i/YBke.png

  I serdecznie zapraszam na SEKRETNY SPEKTAKL.
  Tropiki nadchodzą . . .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Painkiller
  Pobrałam szablon nr. 13 na Blondiee Graphics :D

  OdpowiedzUsuń