13 kwietnia 2017

100! Carnivore

    

No cześć! :) Co u was? Żyjecie? Ja mam się w sumie dobrze chociaż zdrowie ostatnio płata mi figle. Jednego dnia jestem chora, drugiego wszystko jest dobrze, trzeciego kaszle jak szalona... Tragedia! Dodatkowo złapała mnie chyba jakaś alergia, albo coś w tym stylu. Ale nie ma co płakać. Prędzej czy później wszystko minie, prawda?
Niby powinnam uczyć się do matury, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać i zajęłam się trochę grafiką stąd dzisiaj mam dla was parę prac. Chciałam ich zrobić nieco więcej, bo właśnie teraz czytacie SETNY już post na tym blogu. Prawie trzy lata minęły odkąd założyłam bloga. Dacie wiarę? Sto postów w ciągu trzech lat! Może nie jest to jakiś ogromny sukces, ale nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się spędzić na jednym swoim blogu tyle czasu więc jestem z siebie dumna :D
Także no...
Dzisiaj mam dla was parę ikon, jeden szablon wolny oraz podgląd szablonu z zamówienia, instrukcję na sygnaturę z poprzedniego posta i standardowo parę sygnatur i nagłówków ;)

Enjoy! <3

    
    


  
 
 

   
 Podgląd zamówienia dla Katenka

Piszcie, co chcielibyście zobaczyć w następnym poście :)

Do napisania!
S.

3 komentarze:

 1. Human Race
  Gratulacje z okazji setnego posta! Aby więcej takich okazji do świętowania! ♥ Zdrowiej moja droga, nie wolno być chorym na święta!
  Jejku jak ja Ci zazdroszczę! Takie piękne prace znowu widzę. Mi nic nie wychodzi i idę się załamać po tym jak zobaczyłam twojego posta!
  Ikonki boskie, uwielbiam 1 rząd! Z sygnaturek nie mam faworyta bo wszystkie absolutnie skradły moje serducho! ♥ Z nagłówków kocham ten 2 i 4 ♥ Skorzystam z tutoriala więc pobieram i materiały. Mam nadzieję że wkrótce będzie więcej tutoriali nawet i na nagłówki ♥ Jeśli chodzi o szablony to uwielbiam ten pierwszy!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku ♥ Wszystko jest takie piękne, że aż mi oczy wychodzą z orbit :D
  Zakochałam się w każdej ikonce, sygnaturze, natomiast z nagłówków moimi faworytami są: drugi i ostatni, a z szablonów pierwszy ♥ Uwielbiam te kolorki <3
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na GV ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Heej, jak tu piękniee *o*
  Kolorki 3 sygny totalnie mnie zauroczyły, marzę, żeby kiedykolwiek takie w swoich pracach uzyskać, ach *-* Oprócz tego bardzo podoba mi się 1. zestaw ikonek c;
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń