3 listopada 2015

58. Dead End

IN FLAMES - DEAD END


Cześć, robaczki, witajcie. Ostatni post był w sobotę więc dosyć niedawno, uznałam jednak, że dobrze byłoby dodać coś nowego zwłaszcza, iż nie wiem kiedy znów dam radę dodać kolejny post. Moja mama w środę najprawdopodobniej wyjdzie ze szpitala, z czego ogromnie się cieszę. Co za tym idzie - będę musiała spełniać jeszcze więcej obowiązków domowych niż dotychczas i będę po prostu zawalona robotą, ale mam nadzieję, że któregoś wieczora uda mi się usiąść do Photoshopa i wyskrobać dla was jakąś nową grafikę.
Przy okazji chciałabym wam bardzo podziękować za okazane wsparcie pod ostatnimi postami. To dla mnie naprawdę wiele znaczy, dziękuję <3
Halloween już było, ale nie powstrzymało mnie to przed wykonaniem dwóch dosyć ciemnych sygnatur. Tak... Mam tylko sygnatury i dwa bannery, z czego jeden wykonany na potrzeby wyzwania forum War of Beast, na które serdecznie was zapraszam.
A tymczasem przejdźmy do grafiki.
Pamiętajcie, proszę, o regulaminie.Jak już wiecie, a może nie, uwielbiam Daniela, kocham Harry'ego Pottera... Stąd właśnie te dwie sygnatury. Pierwszy banner miałam dać właśnie do wspomnianego wcześniej wyzwania wybrałam jednak ten drugi, ponieważ ta wersja Królowej Śniegu najbardziej zapadła mi w pamięci jako moja bajka z dzieciństwa :)

Zamówień wciąż nie przyjmuję, ale możecie składać propozycje :)

6 komentarzy:

 1. Human Race
  Ojacie *o* Sygnatura z Harrym wymiata <3 W sumie, wszystko inne też, ale no... w końcu to Daniel XD
  Pobieram telsturki! :D
  Zoe K

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne sygnaturki <3
  Super, że mama już wychodzi. No na pewno trochę roboty Cię czeka, bo fakt opuszczenia szpitalnych murów nie równa się z byciem zdrowemu. No ale przynajmniej będzie mamcia w domu, wśród bliskich, a czego chcieć więcej ?:)
  Życzę Ci dużo siły i motywacji w kolejnych dniach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza sygnatura świetna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej!
  Świetne sygnatury <3 Moim faworytem jest druga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Human Race
  Pobieram te teksturki i te -->http://hostuje.net/file.php?id=9ce544cc381ccf7b79edd0a43bf547dc
  Dziękuję ;*
  btw pierwsza sygnaturka gqeounivioqerjthgmfrtyhjnbvcxdswertyuj *0*

  OdpowiedzUsuń