24 lutego 2015

22. I feel like I'm losing my mind.

   

Cześć, witajcie. Jak wszyscy dobrze wiedzą, nie jestem zbyt dobra w robieniu ikon, ale z tych powyższych jestem naprawdę zadowolona. Tym bardziej, że korzystałam z baz, które sama robiłam. Sukces! Zacznijmy od ważniejszych spraw. Wciąż nie daje mi spokoju myśl i chęć założenia nowej odsłony Scargraf. Przymierzałam się do tego już cztery, jak nie więcej, razy i za każdym razem postanawiałam zostać tutaj, bo myślałam, że wszystko się ułoży, że będzie tak, jak po otwarciu tego bloga. Dlaczego? Coraz mniej was tu wchodzi, coraz mniej komentujecie. Nie to, żeby zależało mi na komentarzach, jednak wasza opinia jest dla mnie niezmiernie ważna i trochę mi przykro, że się tak staram, robię coraz więcej dodatków, udzielam się na waszych blogach (ostatnio rzadziej przez brak czasu, przepraszam), a was jest tu coraz mniej. Moja wina? Może... No, ale mniejsza. Postanowiłam jednak ostatecznie nie zakładać nowego bloga graficznego. Zostanę tu, bo tu mi dobrze, ale proszę was, byście - jak już wchodzicie - zostawcie chociaż jedną krótką opinię na temat tego, co tu zamieszczam. Dooobra, koniec biadolenia. Na dworze da się czuć zbliżającą się wiosnę. Chociaż w nocy temperatura spada poniżej zera, to w dzień jest nawet przyjemnie ciepło i cały dzień można spędzić na dworze bez marznięcia. Jak dla mnie to naprawdę dobrze! Nie znoszę zimy, zimna i wszystkiego co z nim związane, ale gorąca i upałów też nienawidzę. Muszę się wam pochwalić, że w sobotę wybrałam się na rozmowę kwalifikacyjną. Ze względu na to, że byłaby to moja pierwsza praca i nie mam doświadczenia, muszę poczekać parę dni, by dowiedzieć się czy na pewno zostanę przyjęta. Pracowałabym w tym samym miejscu, co moja mama, która twierdzi, że kierownik był zadowolony z rozmowy i jeśli będzie mógł (musi uzyskać jakąś tam zgodę, jakieś informacje czy Bóg wie co jeszcze) zatrudni mnie na staż. Mam nadzieję, że się uda, bo znudziło mi się szukanie pracy tam, gdzie poszukują ludzi (z doświadczeniem, zazwyczaj), a nie umieszczają żadnych ogłoszeń. I jak człowiek ma zacząć pracę? Nie jesteśmy przecież jasnowidzami, żeby wiedzieć czy ktoś poszukuje ludzi do pracy czy też nie!
No, ale mniejsza. Rozpisałam się i pewnie w połowie przestaliście to czytać :) Czas na gwiazdy programu! - dwie sygnatury, trzy nagłówki, paczkę tekstur i 8 baz do ikon. Enjoy!

♦ sygnatury ♦♦ nagłówki ♦
W nagłówku powyżej użyłam własnych tekstur i koloryzacji! Jestem z siebie dumna :D ♦ tekstury ♦


♦ bazy ♦


Ważna sprawa! Ponieważ grafika i dodatki, które tu umieszczam są robione nie tylko dla mnie, ale także dla was, chciałabym wiedzieć, co chcielibyście ujrzeć w kolejnych postach. Piszcie w komentarzach, a ja będę się powoli dostosowywać do waszych propozycji.

5 komentarzy:

 1. ahh kobito każdy ma zwloty i upadki :) ja zawsze jak wpadam to komentuje :) ja przeważnie lubię wszystkie pory roku, ale najbardziej uwielbiam jak nadchodzi wiosna i lato ;) os znalzałam przebiśniegi teraz tylko czekaż az będzie tak ciepło non stop :)
  trzymam kciuki by cie zatrudnili :)
  z prac najbardziej podoba mi się 2 nagłówek :) jest świetny :)
  pobieram twoje nowe dodatki
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. czuję pustkę
  pobieram tekstury i bazy do ikon na unique--graphic.blogspot.com
  Mój faworyt to druga sygnaturka ^^ (Jest świetna ^.^) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha! Ja nie przestałam czytać i doczytałam do końca! ^^ Widzę że nie jestem sama -zima bee, upał też bee xD ahaha. Weź te ikonki są takie piękne a ja ich robić nie umiem :c Musimy się kiedyś wybrać na wspólne korepetycje xD (boże jak to zabrzmiało haha)
  Tak po za tym to podoba mi się pierwsza sygnaturka ♥ Taka śliczna. No i oczywiście musiał mi się spodobać 1 nagłówek -ja do tej pory nie umiem robić tekstur ;-; Tak bardzo smuteg xD haha.
  + Kradnę bazy do ikon xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne ikonki *.* kocham je <3
  pierwsza sygnatura cudna <3
  ostatnio nagłówek skradł moje serce *-*
  Pozdrawiam Dreidre !

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :)
  Ikonki piękne ^^
  Pierwsza sygnatura rozbawia mnie różowymi włosami Anny, a jak na druga spojrzę, bo banan od ucha do ucha :) Gwóźdź programu - Olaf we własnej osobie XD Drugi nagłówek skradł moje serce i duszę *-* Po prostu boski.
  Lizzie xx
  / http://allquitedifferently.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń